Despre impozite auto şi imobiliare şi despre oameni care îşi reneagă condiţia.
Creşterea taxelor nu e niciodată un lucru bun. Nu e creştinesc să ceri mai mulţi bani de la aproapele tău. Dar totuşi… Imobiliar. De ceva ani, nişte oameni spun că ar trebui ridicate un pic impozitele pe proprietate, pentru că sunt la nivelul anilor ‘80. Nu e normal să plăteşti 200 lei impozit pe un […]