9.30am. Ajuns la magazinul Unirea. Etajul 3. Reprezentanţa Panasonic. Ochit căşti. Doape. Două modele. Văzut de aproape unele. Model familiar. Coincidenţă. Acelaşi model/tip cu cele care mureau acum câteva zile (RP-HV103). Preţ senzaţional. Problemă. Nu au să dea rest la 1 milion. System override. Văzut sigla Visa in geam. Scos card din portofel. Plătit cu […]

Căştile mele Panasonic, cumpărate în 1998 cu astronomicul pret de 300k (să vă faceţi o idee, un walkman sony era 450k) au cedat ieri în exerciţiul funcţiunii. Am avut grijă de ele, le-am iubit, le-am pus numai muzică bună, dar se pare că n-a fost îndeajuns. E timpul pentru

Susținere

Susține acest blog cumpărând de la eMAG, de la Finestore, de la PORC sau de la PCGarage.