Pune și tu un tag de ticporc, ceva să NU intru aiurea.
NOU
#2
weeeq
S-a facut asta la Timisoara si tot romanu a inceput sa faca misto sau sa fie impotriva chestiei asteia. O baba care hranea porumbeii a zis ca mai bine ii mareste ei pensia, si ca e o prostie sa dai de alea la porumbei, doara nici ea nu a luat de alea vreodata.
NOU
#3
Warcloud
Rupe neaVali tiktocu in weekend:))
NOU
#4
Vlad
Tiki taka.
NOU
#5
vali
am muncit un pic, am lins 3 beri, am dormit, ce era să fac?
NOU
#6
Shoric
Ăștia de la Electrica Distributie trebuie luați la puricat toți de la manageri până la ultimu electrician. Toți, dar, toți sunt ciubucari&șmenari. Au un sistem foarte bine pus la punct și au impresia că nu-i poate atinge nimeni.
NOU
#7
Jan
Pai nu-i poate.
NOU
#8
Shoric
Dat lege ca toate blocurile de măsură&control să se scoată la limita de proprietate cu acces la utilizator pe banii lor. Și nu, nu contează că beneficiarii au contorul pe casă și trebuie să plătescă coloana dacă le mută contorul pe stâlp sau la limita de proprietate. Au făcut lucrări de kakt în trecut, să-și asume mizeriile.
Pune și tu un tag de ticporc, ceva să NU intru aiurea.
Rupe neaVali tiktocu in weekend:))
Tiki taka.
am muncit un pic, am lins 3 beri, am dormit, ce era să fac?
Ăștia de la Electrica Distributie trebuie luați la puricat toți de la manageri până la ultimu electrician. Toți, dar, toți sunt ciubucari&șmenari. Au un sistem foarte bine pus la punct și au impresia că nu-i poate atinge nimeni.
Pai nu-i poate.
Dat lege ca toate blocurile de măsură&control să se scoată la limita de proprietate cu acces la utilizator pe banii lor. Și nu, nu contează că beneficiarii au contorul pe casă și trebuie să plătescă coloana dacă le mută contorul pe stâlp sau la limita de proprietate. Au făcut lucrări de kakt în trecut, să-și asume mizeriile.