Pune și tu un tag de ticporc, ceva să NU intru aiurea.
NOU
#2
weeeq
S-a facut asta la Timisoara si tot romanu a inceput sa faca misto sau sa fie impotriva chestiei asteia. O baba care hranea porumbeii a zis ca mai bine ii mareste ei pensia, si ca e o prostie sa dai de alea la porumbei, doara nici ea nu a luat de alea vreodata.
Pune și tu un tag de ticporc, ceva să NU intru aiurea.
Rupe neaVali tiktocu in weekend:))
Tiki taka.