Sondaj: bloggerii sunt pişcotari?
E o chestie care mă frământă de câteva zile. Bloggerii nu sunt angajaţii nimănui (mă rog, ca bloggeri). Ei se supun aceloraşi reguli ca jurnaliştii? Trebuie să lase produsul primit cadou la garderobă (în mod normal aşa ar trebui să se întâmple, că ei merg pe burtă şi le iau acasă e altceva)? Nu de […]