Șoferi: idee de aplicație de smartphone
Am tras într-un Lukoil ca să alimentez, că nu eram sigur că mai am motorină destulă până la primul Petrom. Pompele erau ocupate după cum vedeți: o ambulanță, un idiot și o vită. Ambulanța alimenta, idiotul era pe terminate și vita stătea în mașină și căuta ceva. Logic, am tras în spatele vitei. În spatele […]