sâmbătă, 24 decembrie 2005, 11:40
vali
3484
urăsc ţăranii cu mobile de 300$. are 7 linii de afişare, ecran color, 2 camere şi stau cu el la ureche sp dau bipuri. plus ca sunt la coadă la cora şi mă scarpin în cur de bani pentru 2 sacoşe amărâte. şi după aia mă sui în ratb, că de aia am telefon de […]
sâmbătă, 20 august 2005, 23:53
vali
2946
Cel mai tare site de fun… ar trebui sa-ti ajunga atatea bancuri, jocuri, foto, teste si multeeeee altele? da. www.fun.as.ro – Locul 160 în clasamentul general Err, de ce e semnul ăla de intrebare acolo? Singurul site de bancuri oficial din Romania… www.bancuri.ro – Locul 179 în clasamentul general Cred că e puţin invers. Bine, […]