vineri, 12 aprilie 2019, 16:04
vali
3293
Pe Kapushon îl știți, a dat-o acum câțiva ani din top cu „Frățică, dă-mi o bucățică”. Piesa e absolut superbă, cel puțin în comparație cu manelele scoase de Smiley, Xonia, Dorian Popa sau Lora. Pieasa poate fi cumpărată de pe toate platformele. Altfel, mai țineți minte când Andra făcea muzică bună?
miercuri, 12 decembrie 2018, 14:47
vali
3345
Un reportaj mișto ne arată că există oameni care nu văd luminița de la capătul tunelului de 20 de ani și totuși nu au destulă minte să schimbe ceva. Reporter: Cum sunt zilele dumneavoastră, aici? Femeie: Amare. Reporter: De ce? Femeie: De muncă nu este, ajutoare nu avem dreptul, sărăcie curată. PLEACĂ!!!! Oricum n-ai nimic, […]
vineri, 30 noiembrie 2018, 12:39
vali
3048
Nu contează că peretele e căzut sau murdar, nu te sui cu picioarele pe el. Nu te sprijini cu spatele de el și îndoi piciorul cât să pui talpa pe perete. Nu contează că ești curat pe bascheți. E de rahat. E de porc. Nu fi Dorian.
duminică, 23 octombrie 2016, 17:07
vali
4149
Nu știu cine e tipul, dar a ieșit foarte bine, cu glume pentru toate gusturile. Standup comedy-ul românesc crește și se maturizează. Dacă învață să nu mai traducă glume de afară, deloc gen, e și mai bine.