Mulțumesc că ai citit acest articol.
Dacă vrei să susții acest blog, cumpără un abonament de 5$

12 comentarii

  1. goddamnit

  2. stiu l-a facut bubu cu ghearele si mi-e frica sa il curatz de teama sa nu vad zgarietura.

  3. Chiar are. Be my guru!

  4. Laptopul meu are 2 puncte de alea, nu unul :) , la distanta de 1cm intre ele. Abia acum am vazut, pe fondul alb de la imaginea asta. Pe care sa-l sterg?

  5. intrebarea e: de unde aveti acele pete pe ecran? :)))))))))

  6. Ok, citim si noi reddit

  7. lol chiar in locul ala am avu 2 puncte:))))

  8. Hahahha ce tare a fost asta :)) tocmai am dat cu unghia pe monitor si nu se lua :))

  9. Ecranul meu e prea jegos ca sa mai vad alte pete de mizerie :)).

  10. Ba incerc sa il sterg, da nu iese.

  11. BTW, cu ce se curata un monitor LCD?

  12. nu mai lua chestii de pe chanuri?