marți, 17 mai 2005, 09:44
vali
6600
M-am uitat aseară la un serial penibiluţ. The Scene se vrea a fi o oglindire a scenei warez. In decurs de 3 episoade, 2 inşi trădează cauza, unul din ei vindea filme chinezilor, care în mai puţin de o zi imprimau dvdurile şi le lansau pe stradă, totul într-o sarabandă jenant-penibilă.
luni, 16 mai 2005, 12:34
vali
10144
Să o luăm metodic. Muie lăbarilor care nu ştiu să meargă pe stradă. În pi*da mă-tii, dacă tot ai umbrelă, nu tre să fluturi cu ea tot timpul pe stradă, că nu e strada mă-tii !!! Muie idioţilor cu câini. Hai, înţeleg că ai câine şi l-ai scos afară să se cace. Da nu fix […]
duminică, 15 mai 2005, 22:43
vali
7087
Am asistat la tot felul de discuţii legate de acest serial. Eu îl consider unul bun. E unul românesc, e făcut după criterii occidentale, se vede că se încearcă. Nu ştiu dacă e corect să omori din prima doar pentru că foloseşte clisee cinematografice sau pentru că partea tehnică, pe care 3/4 din noi, publicul […]
duminică, 15 mai 2005, 17:43
vali
8140
duminică, 15 mai 2005, 15:25
vali
19237
Stăteam cu un deget în fund şi mă gândeam la univers. Şi aşa m-am gândit să îmi fac şi eu un blog, să fiu la fel de prost ca restul lumii. Serios acum, scopul acestui blog este să notez aici gânduri şi păreri care nu îşi au locul în altă parte.