Microsoft: Zune şi Soapbox…
Microsoft e un maestru al copierii. Întâi iPod, acum YouTube, mâine MS Linux… Ce am citit interesant şi cred ca o să aibă o şansă de reuşită, Zune va fi disponibil la Wal-Mart. Adica distribuire globală. Vrei un Windows, îl iei de la orice supermarket. Vrei Zune, la fel. iPod nu ştiu…