Microsoft e un maestru al copierii. Întâi iPod, acum YouTube, mâine MS Linux… Ce am citit interesant şi cred ca o să aibă o şansă de reuşită, Zune va fi disponibil la Wal-Mart. Adica distribuire globală. Vrei un Windows, îl iei de la orice supermarket. Vrei Zune, la fel. iPod nu ştiu…

Susținere

Susține acest blog cumpărând de la eMAG, de la Finestore, de la PORC sau de la PCGarage.