miercuri, 10 ianuarie 2007, 12:15
vali
2283
În timp ce Antena3 citează surse consacrate, Cotidianul pune chiar un filmuleţ la ştirea cu iPhone. Încet, încet, se mişcă ţara ps: pentru cei care s-au mirat de cum arata stirea de pe antena3, aflati ca a aparut la cateva minute dupa anuntul dela keynote. cand nu exista apple.co/iphone, cand nu existau atat de multe […]
marți, 9 ianuarie 2007, 20:03
vali
4108
Acum câteva minute, Steve Jobs a prezentat noul şi aşteptatul iPhone. Va costa 500$ şi va fi disponibil în vară. pics from engadget. ps: e amuzant că pe apple.com/iphone apare un text care zice „This device has not been authorized as required by the rules of the Federal Communications Commission. This device is not, and […]