pe surse
Ştirea cu iPhone în România a fost preluată de două siteuri serioase de la noi, amândouă dându-şi cu părerea aiurea despre ce nu ştiu şi, desigur, uitând să citeze sursa. C-aşa-i în tenis!
Ştirea cu iPhone în România a fost preluată de două siteuri serioase de la noi, amândouă dându-şi cu părerea aiurea despre ce nu ştiu şi, desigur, uitând să citeze sursa. C-aşa-i în tenis!
Vodafone e în negocieri avansate cu Apple pentru a aduce iPhone în România. Preţul nu se ştie încă, dar surse din interior dau ca sigură înţelegerea. Un site american scrie că operatorii europeni pun condiţii.
Ce face myspace când se satură de atâta lume care vorbeşte despre iPhone?Banează litera „i”. Exemple aici, aici şi aici. myspace, apple, idiocracy, web2.0
Politica meets web2.0. Nu-i aşa că îl vedeţi pe Darius îmbrăcat în piele cântând „I love Bombo”? Widgets suck ass. iphone parody
Vodafone a pierdut la masa negocierilor exclusivitatea pentru iPhone în Marea Britanie şi posibil în toată Europa pentru că i s-a părut prea mică partea de profit.
Un domeniu înregistrat în 1995, a fost vândut de proprietar către Apple.com, pentru o suma nedezvăluită (se speculează că ar fi fost vorba de 1 milion $). iphone.ro, înregistrat în 2002, nu îl vrea nimeni.
Vodafone duce negocieri intense pentru drepturile de a vinde iPhoneul in Europa. Celalalt candidat, Deutsche Telecom, e la fel de interesat.
yahoo a cumparat un site de sport cu 100 milioane $. rivals.com. clipurile youtube vor fi disponibile pe iphone. si apropos, toata lumea moare in asteptarea ciudatului telefon. eu dorm mai mult. google o sa cumpere apple. wait, what? adrian nastase intra pe internet si se injura cu lumea. trist. realitatea a batut tvr la […]
Conform siteului apple.com, mult aşteptatul iPhone va fi lansat pe piaţă pe 29 iunie. În America. vedeti reclamele la iphone aici si aici
de ce iPhone va fi un succes? aflati aici MTV şi-au refacut siteul, renuntând la porcaria aia de flash. acum are un look frumos, web2.0-like in ce tara trista traim, am ajuns sa luam credite pe mai multe generatii. link. Nine Inch Nails lanseaza piese prin PirateBay. Cineva se pare ca a inteles cum se […]
iphonemobile.ro alţii care se cred deştepţi. văd că şi iphone.ro e luat tot de nişte inteligenţi… Habeeb are dreptate: asta e „industria de online” din romania.. peste tot numai „antreprenori” care spera sa vinda pe 100k euroi un domeniu si apoi sa spuna cu un aer misterios „da mane se pot face bani pe internet […]
Gigantul american Apple si compania Cisco, au ajuns la un acord referitor la folosirea numelui iPhone, informeaza The Guardian. A naibii virgulă, cum sare ea în româneşte între subiect şi predicat.
Cel mai subţire telefon de pe piaţa, în magazine la începutul verii: Sony Ericsson W880i.