Darău de la USR se duce la Antena3 și o face franjuri pe doamna Porumbel, care are un obicei de a spune prostii nesancționate. Madam Porumbel e măritată cu unul de la PSD și nășită de cuplul Zamfir de la PSD/Antena3.
Sebi Ghiță s-a reactivat, după 10 ani de tăcere. Atâta timp cât lucrurile mergeau, nu avea de ce să se agite. Acum pare că simte ceva.
Și o poză cu doamna Crivineanu de la PSD Brașov, să vă meargă bine ziua.

Lasa ca nici tu nu esti chiar asa neprihanit. Am auzit ca ai avea conturi false, cu numele tau.
ai uitat de tac-su, mare sef de sindicat ...care i-a luat casa la Brasov, de asta de ce nu zici?
Mai rău, am auzit că are și-o bicicletă pe care merge de colo, colo prin oraș având scule prin rucsac. Dumnezeu știe ce scule or fi alea.
Ce om se deplasează prin oraș cu bicicleta?!
Clar e ceva în neregulă cu el
Eu stiu ca are protectie de la servicii... E tot timpul un duster alb in fata casei...
Confirm cu tata mare șef de sindicat si arestat. A fost mare scandal la vremea respectivă. A scris si presa s-a dat si la televizor. Dar cine sa își mai amintească... ?
am râs, dar eram tineri.
are in rucsac masina de scris automată si valuta.
altfel, cred ca suntem peste venezuela la operatii de infrumusetare.
omul in cautarea perfectiunii..
De ce ne strici ziua cu madam crivineanu asta ?
replyurile la comm lui copilu` sunt delicioase :)))
Link?
Nicule, hai cu anticipatele!
Haha, păi zboară și el, crezi ca vrea asta? Omul e terminat politic și dacă declanșează anticipate rămâne șomer. Scopul lui e să stea cât mai mult în mandatul actual.
"... dacă începi să faci de capul tau, incepem și noi să-ți facem nasoale. Și nu o să ieși bine, îți garantez; ai și tu o vârstă, ți-ai făcut un nume, ești în vârf de carieră, un mandat îl duci fără probleme, pe al doilea ți-l pregătim de pe acum, doar să fii ascultător! Exact ca neamțul... De ce sa ți faci viața grea, crezi că salvezi tu țara? Lasă -ne pe noi să ne ocupăm cu d-astea. Tu mergi in vizite, respecți constituția, echidistanța politică etc..."
M-apuc de regie, îl cooptez pe Zoso in rol de procuror.
Nicușor încearcă cât poate, chiar dacă mai dă gherle. Dar da, conform constituției, nu are puterea unui președinte precum Trump, să spunem, așa că nu poate face mare lucru, ci doar numiri și mediator, cam atât. Bine, cred că minim 50% din populație are impresia că schimbările la noi țin de președinte, așa că nu am mari așteptări.
Legea nu ii permite ...
Dau un exemplu fara legatura cu ND: Conform Codului Administrativ pana la jumatatea lui aprilie 2026, Guvernul trebuia sa organizeze alegerile partiale pt sectorul 6, adica pana pe 15 aprilie cetatenii trebuiau sa si votat. Maine-poimaine intram in iunie si nu se stie nimic. Cam asa sta treaba cu legea. Poti sa te stergi la fund cu ea fara probleme daca bate vantul cum trebuie in politica damboviteana.
Nicusor la primarie!
Mai terminați cu cacaturile astea ca Nicusor nu poate face nimic. Nu doar ca nu încearcă, dar pare ca a fost de-o viata membru PSD. A numit șefii parchetelor, deși au iesit public mizeriile făcute de ei, motivând ca suntem noi proști si ca in cazul ala nu a fost chiar viol, se poate duce la sedintele CSM, poate numi un șef la SRI, ca totuși e de un an presedinte si nu pare ca se grăbește cu asta, putea să ii ia la pl pe aur si psd cand au inițiat moțiunea de cenzură, putea motiva ca pana cum stabilitate si ce mai scuipă el când justifica rahaturile făcute de psd. Bine, s-a mai dus si la o mănăstire cunoscuta ca isi dau întâlnire legionarii in loc sa meargă la ziua marinei, si-a pus consiler pe Lazurca, un dubios, prieten cu miky neamtu si multe altele.
Procurorii lui Nicușor lucrează.
https://www.g4media.ro/procurorul-general-al-romaniei-respinge-legea-salarizarii-despre-nicusor-dan-a-anuntat-ca-a-generat-consens-in-randul-partidelor-din-parlament-cristina-chiriac-spune-ca-proiectul-aduce-gra.html
La medici și profesori e cu vocație, la Justiție e cu bani.
Rele ma cucoanele astea procuror / judecator.
Plusez cu Președintele Comisiei de Apărare, Ordine Publică și Siguranță Națională.(Laura Vicol a fost la altă comisie)
https://www.facebook.com/ovidiu.vanghele/posts/pfbid0FvHLZcVmD465baeMdauoZaA1RS38kVTGC7d4sgYCW4DxQa2nno8ZVYQxFbNA5Uktl
Eu am venit doar sa spun "buna ziua"
Zună biua.
fe caceți?
mut fuște.
Sebi Ghita a simtit oportunitatea. Realitatea e nasoala.
Ala cu Ghita este un caz istoric - ai un fugar, cel putin pana la un punct era urmarit de justitia romana si in continuare parti din presa il citau sau ii luau interviuri cumva pe post pe personaj politic, "uite domnul Ghita ce ne spune, cum sa facem treaba buna in Romania".
In tara unde un infractor condamnat ca SOV da lectii docte si arogante de siguranta a statului in prime time....intariti-va statul domnilor...
As da acolo
Asa nea Mielule, in sfarsit cineva care pune punctul pe i.
Chiar sunt curios cum iese, personal pendulez intre Lavinia Sandru wannabe vibes, dar apoi m0am uitat la ochiul ala stang si ma duce cu gandul la Base.
Credeam ca zici ceva de ministerul noului adevăr care se nasheshte în kurtea lui Nicushor, de câteva onegheuri, cu povești și ppt-uri...
Sau ceva despre:
https://www.instagram.com/reel/DY11UEyA1lD/?igsh=Nm1zMWw4cjljdW1j
Madam Porumbel e pregatita inclusiv pentru o dezbatere tip bukkake.
m-a lachit azi la lucru taranca proasta fara scoala care a ajuns sefa mea fiind pupincurista. cum ajung si eu ca dna crivineanu de la psd brasov? (presupun) ca nu o doare capul, e relaxata, frumusica...
@ac da-ti demisia nu fi prost/proasta.
Repet întrebarea, ce caută politicieni USR la latrine ? Doar nu cred că pot converti fani/telespectatori ai ălora ?
din cand in cand mai trebuie sa le dai si peste bot
O idee cu schepsiu e nu sa ii convertesti, e sa bagi zazanie intre ei. Doar ca USR-istii nu stiu d-astea, ei vin cu incercari de a dovedi factual ca adversarii lor mint si dezinformeaza, esec din start.
@Joint: corect, dar Giuma e la A3 seară de seară să o ia în bot - ăla bănuiesc că e plătit de A3 să fie sclavul lor
Mai traieste Sebi Ghita? Si uitasem de el, trist personaj. Era prieten bun cu Ponta parca, alt trist penibil.
Unde este poza cu doamna ?