Mulțumesc că ai citit acest articol. Dacă vrei să susții acest blog, cumpără un abonament de 5$
La intrarea in comuna Nojorid? . Doar nu au facut drumul acolo , ca erau niste gropi de ramaneai fara planseu pedalier .
Deci ori e mandru ca este, ori e prost si nu stie ce inseamna … Se vede decat unul, cealalta cred ca e aplecat
scuze de offtopic
birkof, corect se spune `nu se vede decat unul` sau `se vede doar unul`
mda, cam greu sa scrii un blog si sa citesti o carte in acelasi timp
Chiar am observat ca mai mult de jumatate din pozele care includ masini si numere de inmatriculare au stampila BH :). Cum se nimereste sa prinzi doar pe aici asa ceva, nu stiu, dar sunt foarte curios…
24 iunie 2026
23 iunie 2026
19 iunie 2026
22 iunie 2026
17 iunie 2026
La intrarea in comuna Nojorid?
. Doar nu au facut drumul acolo , ca erau niste gropi de ramaneai fara planseu pedalier . 
Deci ori e mandru ca este, ori e prost si nu stie ce inseamna …
Se vede decat unul, cealalta cred ca e aplecat
scuze de offtopic
birkof, corect se spune `nu se vede decat unul` sau `se vede doar unul`
mda, cam greu sa scrii un blog si sa citesti o carte in acelasi timp
Chiar am observat ca mai mult de jumatate din pozele care includ masini si numere de inmatriculare au stampila BH :).
Cum se nimereste sa prinzi doar pe aici asa ceva, nu stiu, dar sunt foarte curios…