Mulțumesc că ai citit acest articol. Dacă vrei să susții acest blog, cumpără un abonament de 5$
si io care credeam ca sunt singurul care face poze inutile
and where’s the fun part?:P
Eu am vazut si cu „sug”.
E de pe omfg.ro?
nu. e de pe strada
the guy sucs…
E ?ucar…
sau poate bea suc omul….
Bine ca nu-i FUC
E derivat din SUV si inseamna S.ports U.tility C.ar dar ce sa stiti voi…
p.s.: sper ca ati remarcat ironia, sa nu ma trezesc cu 10 injuraturi dupa postul asta
si care e faza
e parcat dampulea
Nice – gotcha !
:-s super tare masina, dar nu pricep ce e asa amuzant?
De fapt, omul stie ce face… Daca invita vreo „campioana” la suc, are unde o duce
Postul asta merge sters fara regrete.
daca as avea o masina ca aia, nu m-ar interesa ce numar are
zoso, ti-ai luat masina si nu stiai cum sa ne spui?
Placuta aia de inmatriculare isi merita o linie facuta cu markeru’ la litera „C”
24 iunie 2026
23 iunie 2026
19 iunie 2026
22 iunie 2026
17 iunie 2026
si io care credeam ca sunt singurul care face poze inutile
and where’s the fun part?:P
Eu am vazut si cu „sug”.
E de pe omfg.ro?
nu. e de pe strada
the guy sucs…
E ?ucar…
sau poate bea suc omul….
Bine ca nu-i FUC
E derivat din SUV si inseamna S.ports U.tility C.ar dar ce sa stiti voi…
p.s.: sper ca ati remarcat ironia, sa nu ma trezesc cu 10 injuraturi dupa postul asta
si care e faza
e parcat dampulea
Nice – gotcha !
:-s super tare masina, dar nu pricep ce e asa amuzant?
De fapt, omul stie ce face… Daca invita vreo „campioana” la suc, are unde o duce
Postul asta merge sters fara regrete.
daca as avea o masina ca aia, nu m-ar interesa ce numar are
zoso, ti-ai luat masina si nu stiai cum sa ne spui?
Placuta aia de inmatriculare isi merita o linie facuta cu markeru’ la litera „C”