Reclama la TV
Am încercat aseară să mă uit la Prima Intâlnire pe PrimaTV şi m-am enervat la culme. Reclamă la fix 27 de minute, întrerupt filmul aiurea când treceau cele 27 de minute. Pana mea, filmele sunt făcute să pui reclama la un anumit punct, nu peste tot. Oriunde. Oricând. Inţeleg că televiziunile trebuie să trăiască, dar […]